DÜNYA HALİ

Güçlü Özgan ve Barış Mutlu

Planlandı

CUMA 17:00 18:00

DÜNYA HALİ

Etiketler: , ,
Usta gazeteciler Güçlü Özgan ve Barış Mutlu diplomasiden spora, ekonomiden turizme; küresel boyutta yaşanan gelişmelerin nedenlerine bakıyor, bu gelişmelerin olası sonuçlarını, önyargılardan bağımsız bir şekilde yorumluyor.

Usta gazeteciler Güçlü Özgan ve Barış Mutlu diplomasiden spora, ekonomiden turizme; küresel boyutta yaşanan gelişmelerin nedenlerine bakıyor, bu gelişmelerin olası sonuçlarını, önyargılardan bağımsız bir şekilde yorumluyor. Zaman zaman da gündemin kıyısında kalan konuların ayrıntıları içinde kaybolan ikili, olup biteni gazeteci gözüyle Radyo Gedik dinleyicileri için değerlendiriyor. “Dünya Hali” her Cuma saat 17:00’da Radyo Gedik’te


Devamını oku

Önceki bölümlerin podcastleri


DÜNYA HALİ programcı(lar)

1975 yılında İstanbul’da doğdu. Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Vatan, Yeni Harman, Skytürk ve Akşam’da muhabir ve editör olarak çalıştı. 2008 yılında Habertürk’ün Rusya temsilcisi olarak Moskova’ya taşındı. 2009-2018 yılları arasında ise TRT’nin Rusya temsilciliği görevinde bulundu.

1975 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. 2006 yılında Bahçeşehir Üniversitesi ‘Terör ve Güvenlik Stratejileri’ eğitim programını tamamladı. Akşam Gazetesi, Nokta Dergisi, Tempo Dergisi’nde muhabirlik, editörlük ve haber müdürlüğü gibi görevlerde bulundu. 2009 – 2018 yılları arasında TRT Dünya Gündemi programında editörlük görevini sürdürdü.


Current track

Title

Artist

Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal internet radyosu

Background