DÜNYAYI BİR BİLENE SOR

Scheduled on

ÇARŞAMBA 13:00 14:00

Tagged as:
DÜNYAYI BİR BİLENE SOR!

Radyo Gedik Türkiye’nin en iyi tur operatörü ProntoTour işbirliği ile seyahat tutkunları için nefis bir tatil programına başlıyor.

Bundan böyle dünyayı bir bilene soracak, öğrendiklerinizle dünyayı gezeceksiniz. Dünyayı Bir Bilene Sor, Her Çarşamba Saat 13.00'da Radyo Gedik’te!

 

DÜNYAYI BİR BİLENE SOR!

Radyo Gedik Türkiye’nin en iyi tur operatörü ProntoTour işbirliği ile seyahat tutkunları için nefis bir tatil programına başlıyor.

Bundan böyle dünyayı bir bilene soracak, öğrendiklerinizle dünyayı gezeceksiniz. Dünyayı Bir Bilene Sor, Her Çarşamba Saat 13.00’da  Radyo Gedik’te!

 


Devamını oku

Önceki Podcastler


DÜNYAYI BİR BİLENE SOR programcılar

Mimar Sinan Üniversite Mimarlık Fakültesi’nde lisans, Marmara Üniversitesi iletişim Fakültesi’nde yüksek lisans yaptı. Londra’da London School of Journalism’de serbest gazetecilik alanında eğitim aldı. Gazeteciliğe 1997 yılında Sabah Dergi Grubu 1 Numara Yayıncılık’ta başladı. Sabah Gazetesi’nde ekonomi muhabirliği yaptı. Posta ve Hürriyet gazetelerinde çeşitli yazıları yer aldı. 2002-2010 yılları arasında Capital Dergisi’nde muhabir, editor ve son […]

1974 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu İzmir Karşıyaka’da orta, lise ve üniversiteyi İstanbul’da okudu. İstanbul Üniversitesi mezunu. Bilim Felsefesi üzerine yüksek lisans yaptı. Çeşitli gazete ve dergilerde, yayın gruplarında editör, yazı işleri müdürü ve yönetici olarak görev aldı. Turizm ve gastronomi sektörü ile seyahat endüstrisi üzerine yazılar yazdı, panel ve konferanslara konuşmacı ve moderatör olarak katıldı. […]


Current track

Title

Artist

Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal internet radyosu

Background