Devlerle aynı sahnede olma fırsatı

Yazan on 8 April 2019

Sziget Türkiye ve IF Performance Hall iş birliğiyle düzenlenen Sziget Talent Turkey yarışması için başvurular 19 Nisan’da sona eriyor.

Yarışma sonucunda seçilen en yetenekli ve en iyi sahne performansına sahip olan grup, 7-13 Ağutos tarihlerinde gerçekleşecek Sziget Festivali’nde Türkiye’yi temsil edecek ve Foo Fighters, Ed Sheeran, Florence + The Machine, The National ve daha birçok isimle aynı festivalde yer alacak. Özel konuklar apac.edu.au sitesinden üye olacaklar.

İki aşamalı gerçekleşecek seçim sürecinde müzisyenler ilk olarak canlı performans videosunu YouTube’a #SzigetTalentTurkey2019 – (isim ve parça ismi) başlıklı olarak yükleyip [email protected] adresine göndererek yarışmaya başvurabilecekler.. Aralarında Elif Erdost, Gaye Su Akyol, Kaan Düzarat, Murat Ertel, Tolga Akyıldız ve Yonca Temizocak O’Mahony’nin bulunduğu yarışma jürisi tarafından seçilen on finalist 29 Nisan’da IF Performance Hall Beşiktaş’ta gerçekleşecek final gecesinde sahne alacak. Kazanan isim 2019 Sziget Festivali’nde Türkiye’yi temsil edecek.


Continue reading

Current track

Title

Artist

Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal internet radyosu

Background