CANER ÖZDURAK

Kırklareli’de doğdu. 2002 senesinde Kadıköy Anadolu Lisesi’ni, 2007 senesinde Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası Finans yüksek lisans programına devam etti ve 2010 yılında mezun oldu. 2018 yılında Yeditepe Üniversitesi Finansal Ekonomi doktora programını ve 2020 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Hukuku yüksek lisans programını bitirdi.

İş yaşamına üniversite üçüncü sınıfta öğrenci iken başladı. 5 yılda finansal raporlama ve bütçe planlama alanında edindiği tecrübeyi genişletmek ve yüksek lisans eğitiminde aldığı teorik bilgiyi pratikte uygulayabilmek için emtia piyasalarında türev ürün stratejileri üzerine çalıştı. Sonrasında Stratejik Finansman Uzmanı olarak Yıldız Holding’de CFO ofisinde görev aldı ve bu görevine M&A ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak devam etti. Grub’un birçok şirket birleşme, satın alma ve satış işlemlerinde çeşitli görevlerde yer aldı. PwC Kurumsal Finans bölümünde çalıştıktan sonra Ewe Turkey Holding’te Kurumsal Gelişim Müdürü olarak görev aldı ve şirketin Socar’ın satınalması ile sonuçlanan birleşme satınalma işleminin Türkiye ayağının yönetiminde yer aldı.

2019 yılından beri Yeditepe Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak çalışmakla birlikte Trakya Üniversitesi, İstanbul Business School, Para Analiz, IDEA gibi farklı kurumlarda da eğitim vermektedir. İktisat Kantini dışında Karıncayiyen, Saha Çizgisi, Dehliz ve Lozengrad gibi dört farklı eseri daha mevcuttur.Current track

Title

Artist

Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal internet radyosu

Background