GÜLCAN ARPACIOĞLU


GÜLCAN ARPACIOĞLU shows

MUTLULUK KOLAY

MUTLULUK KOLAY

 

ODTÜ’nün kütüphanesi ve tiyatro kulübü ilk tercihi olsa da, endüstri mühendisliği bölümünden mezun oldu. Profesyonel yaşamına yazılım ve elektronik sektörlerinde başladı. Hayatın anlamını ve mutluluğu bu ortamlarda bulamayacağını kısa sürede anladı. Meditasyon ile kendine yeni bir sayfa açtı; sonra sıcak bir eylül günü bir arkadaşının ona Reiki uygulaması hayatının dönüm noktası oldu. Hayat amacının insanlara duygusal destek vermek olduğunu keşfetti; Reiki’yi ve enerji psikolojisi tekniklerini kişisel gelişim alanına tanıştıran ilk eğitmenlerden bri oldu. Yıllarca Bilgi Üniversitesi’nin sürekli eğitim bölümünde ve kurumlarda mutluluk sağlayan yöntemler öğretti. İşyerinde psikolojik taciz (Mobbing) üzerine araştırma yazıları yazdı, Ernst & Young’ın sponsorluğunda çıkan “İnsan Kaynaklarında Yeni Eğilimler” kitabında yer aldı.

Goodjob ile birlikte yeni bir kalitatif marka içgörü araştırma metodolojisi olan Soulmate’i tasarladı ve farklı sektörlere araştırma hizmeti sağlamaya devam ediyor.

Ayrıca zihinsel ve duygusal dönüşüm sağlayan Mutluluk Kolay Bilinçaltı Tekniğini geliştirdi. Bu tekniği yaymaya ve merkezinde eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor. Fotoğrafçılık, videografi ve öykü yazma dersleri alıyor. İngiliz yazar eşi Peter ile yürüyüşe çıkmak, dört kedi ve bir köpek ile aynı kanepeyi paylaşmak ve dans etmek onu en çok mutlu eden şeyler.Current track

Title

Artist

Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal internet radyosu

Background