HAYATİ KÜÇÜK


HAYATİ KÜÇÜK shows

Sorry, there is nothing for the moment.

2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden üçüncülük derecesiyle ve çift lisans olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2007 yılında mezun oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi Yapı Mühendisliği Yüksek Lisansını 2009 yılında tamamladı. Mimar & İnşaat Yüksek Mühendisi olarak uluslararası birçok projede görev aldı.

Hayati Küçük, ARGEPLANO Proje Süreç Yönetimi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ile birlikte İstanbul Gedik Üniversitesi Danışma Kurulu Üyeliği, Türkiye Futbol Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği, İstanbul Proje Yönetim Derneği Üyeliği, İTÜ ve YTÜ’de mentorluk yapmaktadır.

İş dünyasında yönettiği çeşitli sektörlerden projelerle birlikte akademik düzeyde konferansları, söyleşileri, makale yayınları ve eğitim faaliyetleri bulunan Hayati Küçük, mesleki uzman olarak iş geliştirme, sistem analizi, proje süreç yönetimi, finans yönetimi, marka yönetimi ve yatırım faaliyetlerinde bulunmakta olup İngilizce ve Rusça bilmektedir.

Uluslararası deneyim olarak Türkiye, Rusya, Almanya, Fransa, İsviçre, Kazakistan, Özbekistan, BAE, Libya, Irak, Gürcistan, Uganda, Kıbrıs, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Ukrayna, Bulgaristan gibi dünyanın çok sayıda ülkesinde proje yönetmiş olup iş geliştirme faaliyetlerine devam etmektedir.Current track

Title

Artist

Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal internet radyosu

Background