CON FUOCO

Caner Akgün

Scheduled on

PERŞEMBE 15:00 16:00
PERŞEMBE 16:00 17:00

CON FUOCO

Tagged as: , ,
Gedik Holding, Gedik Eğitim Vakfı ve İstanbul Gedik Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilen Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında belirlenen Ateşin birleştirici ve üretken gücünü Con fuoco başlığıyla radyoya taşımak istedik.


Gedik markasının mitolojiye ve yakın geçmişe dayanan ilkelerini sanat yoluyla dinleyicilerimize aktarmak hedefimizdir. Bu doğrultuda müziğin anlatım gücünün felsefe, tarih ve edebiyattaki yansımalarını inceleyeceğimiz programımızda, farklı sanat dallarının bu bağlamdaki etkileşimlerini de dinleyebileceksiniz. Con fuoco her Perşembe 15.00-17:00 saatlerinde Radyo Gedik’te.


Read more

Podcast of previous episodes


CON FUOCO crew

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Bölümü’nden mezun olan Akgün; 2008 yılından beri İstanbul Devlet Opera ve Balesi bünyesinde Solist Sanatçı olarak görev yapmaktadır. Aynı kurumda Sanat Yönetmeni Yardımcısı ve Sanat Danışmanı olarak da üç yılı aşkın görev yapan sanatçı halen İstanbul Gedik Üniversitesi ve Gedik Holding bünyesinde Sanat Danışmanlığı yapmaktadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar […]


Current track

Title

Artist

Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal internet radyosu

Background