İYİLİK SAĞLIK

Scheduled on

SALI 13:00 14:00

İYİLİK SAĞLIK

Tagged as:
İyilik Sağlık. Bu tanımlama hayatın normal gittiğini anlatır çoğunlukla. Biz de bu adı verdiğimiz programda yaşama dair her konuda, o alanın uzmanı ismi mikrofonumuzun başına geçirip deneyimlerini almaya ve onlardan faydalanmaya çalışacağız.

İyilik Sağlık. Bu tanımlama hayatın normal gittiğini anlatır çoğunlukla. Biz de bu adı verdiğimiz programda yaşama dair her konuda, o alanın uzmanı ismi mikrofonumuzun başına geçirip deneyimlerini almaya ve onlardan faydalanmaya çalışacağız. Günlük hayatın içinde önümüze çıkan trendlerin takipçisi olacağız. Sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşama, gastronomi, estetik, genel sağlık konuları programımızın ana hatları olacak.


Read more

Podcast of previous episodes


İYİLİK SAĞLIK crew

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sistematik Felsefe Bölümü’nden mezun olan Füsun Saka, aynı üniversitede Psikoloji-Sosyoloji ve Pedagoji bölümlerinden ön lisans aldı. 1994-2008 yılları arasında Tempo Dergisi’nde celebrity röportajları ve derginin ana konularından oluşan dosyaları hazırlayıp editörlük yaptı. Daha sonra bir yıl OptimumBrand şirketinde danışmanlık yaptı. 2009-2012 arasında Habertürk Gazetesi Hafta Sonu Ekleri editörlük ve yanı sıra […]


Current track

Title

Artist

Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal internet radyosu

Background