JURNAL

M. Enis Tayman

Scheduled on

PAZARTESİ 10:00 11:00

JURNAL

Tagged as: ,
Güncel, insanı ilgilendiren konu ve konukları programına çekinmeden alet eden M. Enis Tayman, objektiviteden uzak hatta tamamen sübjektif yorumlarıyla kafaları karıştırırken halının altına süpürülmüş çer çöpü gayet fütursuz biçimde açığa çıkarıyor.

Haftanın En İlginç Haberi, Haftanın İnsan Hikayesi, Haftanın Kitabı gibi başlıklar altındaki seçimlerini de paylaşan Tayman, Haftanın Güvenlik Uyarısı’nda ise çocuklar ve kadınlar başta olmak üzere tüm dezavantajlı bireylere şiddetten korunmaları konusunda öneriler sunuyor, ipuçları veriyor.
M. Enis Tayman, Jurnal’de, geçtiğimiz haftanın ilginç ve önümüzdeki haftanın konuşulmaya değer olaylarını Radyo Gedik dinleyicileri için toparlıyor.


Read more

Podcast of previous episodes


JURNAL crew

1970’te doğdu. 13 yaşındayken kendine bir hayat planı kurguladı; ne var ki bu planı henüz hayata geçiremedi. 1992’de gazetecilik yapmaya başladı. Yıldız Üniversitesi Kocaeli Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü’nü 11 yılda bitirmesine karşın okul içi kıdem rekorunu bir seneyle kaçırdı. Diplomasını annesine hediye ederek gazetecilik serüvenine devam etti. 2007’de ilk romanı Bin Delikli Ev, 2014’te […]


Current track

Title

Artist

Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal internet radyosu

Background