PSİKOROOM

-

Scheduled on

PSİKOROOM

Tagged as:
Hayatımızı mutlu ve yaşanabilir kılmak, sorunların üstesinden gelebilmek için bizi sıkıntıya sokan problemlerin kaynağını bilip ona göre davranmamız gerekir.

İşte tam da bu noktada psikologların, psikiyatrların teşhislerine ve yaptıkları terapilere ihtiyaç doğuyor. Psikoroom programında her salı günü alanında uzman doktorlarla psikolojik sorunları masaya yatırıyoruz. Onların bilgi ve deneyimleriyle bize sundukları yanıtları alıyoruz. Depresyondan panik atağa, evlilik-ilişki sorunlarından hayatla tüm ilişkimize dair bizi yaralayan, hayata devamımızı zorlaştıran konulara bu programda yanıt arıyoruz.


Read more

Podcast of previous episodes


PSİKOROOM crew

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sistematik Felsefe Bölümü’nden mezun olan Füsun Saka, aynı üniversitede Psikoloji-Sosyoloji ve Pedagoji bölümlerinden ön lisans aldı. 1994-2008 yılları arasında Tempo Dergisi’nde celebrity röportajları ve derginin ana konularından oluşan dosyaları hazırlayıp editörlük yaptı. Daha sonra bir yıl OptimumBrand şirketinde danışmanlık yaptı. 2009-2012 arasında Habertürk Gazetesi Hafta Sonu Ekleri editörlük ve yanı sıra […]


Current track

Title

Artist

Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal internet radyosu

Background