REPUSH

Scheduled on

PAZARTESİ 16:00 17:00

REPUSH

Tagged as:
Gökhan Çelebi'nin hazırlayıp sundukları RePush ile sosyal medya paparazziliği kavramiyla tanışacaksınız.Topluma pompalanan tüm yeni biçimlerin ve alışkanlıkların;  alışılmışın dışında bir bakış açısıyla  değerlendirileceği RePush'da, Gökhan Çelebi'nin hazırlayıp sundukları RePush ile sosyal medya paparazziliği kavramiyla tanışacaksınız.

Topluma pompalanan tüm yeni biçimlerin ve alışkanlıkların;  alışılmışın dışında bir bakış açısıyla  değerlendirileceği RePush’da, ilk defa dinleyeceğiniz müziklerle de karşılaşacaksınız.  1 saat süresince kadın erkek ilişkileri ekseninde, sosyal medya arketipleri, avatarları, normları, trendleri trollü bir havada süzgeçten geçirilirken, sosyalleşiyor muyuz asosyalleşiyor muyuz sorusununun cevabına siz de katkıda bulunabileceksiniz.  Sosyal medyayı çok ciddiye alanlara inat, ele alınan güncel konularda; kendinizi, çevrenizi sevdiğiniz ve sevmediğiniz herkesi görüp ciddi ciddi eğleneceksiniz.   Her Pazartesi saat 16.00’de birlikte üretmeye ve tüketmeye RePush etmeye bekliyoruz.


Read more

REPUSH crew

GÖKHAN ÇELEBİ    Marmara Üniversitesi İletisim Fakültesinden mezun profesyonel fotoğrafçıyım. Boş zamanlarımda basın için ve freelanse fotoğraflar çekiyorum. Kalan zamanlarda  fotoğraf dersleri verip fotoğrafa dair yazılarımla fotoğraf severlere format atıyorum.  Hayatı gözlemlemeyi, tabi ki gezmeyi ve de yeni deneyimler edinmeyi seviyorum.  RePush ile fotoğramızı çekmeye talibim.


Current track

Title

Artist

Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal internet radyosu

Background