TAKMA KAFAYA

Scheduled on

ÇARŞAMBA 13:00 14:00

Tagged as:

Hiç imkansız bir aşka düştünüz mü? ya da aşkınız yüzünden depresyona girip havuzda kendinizi mahsur bıraktınız mı? cevabınız ne olursa olsun bizi bir dinleyin.
Çünkü sahnede veya ekranda gördüğünüz oyuncularla gerçek hayattaki “Gerçek Oyuncuları” karşılaştırıyoruz. Hayatımızın bazı anlarıda oyunculuk yaparız bazense buna maruz kalırız.
Peki ya OSCAR GOES TO dediğimiz anlar ve oyunculuklar izlemedik mi hiç hayatımızda?
Tam da bunları karşılaştırıp tartışıyoruz.
Bazen acı veren bazense güldürün anlar yaşıyoruz
ve sonunda diyoruz ki TAKMA KAFAYA


Read more

TAKMA KAFAYA crew

Adım Alparslan, Gedik üniversitesi tahribatsız muayene bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Ortalama 5 yıldır tiyatroyla ilgileniyorum ve bunun dışında bir şeyler yazmaya da çalışıyorum. Radyo Gedik’de Takma Kafaya adlı bir program yapıyoruz. Genel olarak insanlara ulaşmak bir şeyler tartışmak ve paylaşmak adına 3 bölümdür programımıza devam ediyoruz. En öne çıkan özellliğim kendimi anlatmakta zorluk çekmem

DİLAN DEMİR 2000 yılında İstanbul’da doğdu. 2014 yılında çeşitli tiyatro eğitimleri alıp, katıldığı festivallerde çeşitli ödüller aldı. Şuan İstanbul Gedik Üniversitesi psikoloji bölümünde okumaya devam etmekte.

Didem Karakoç 1998 yılında Ankara’da doğdu. Liseyi Ankara’da bitirdikten sonra üniversiteye Kıbrısta başladı. Orta okul yıllarından itibaren tiyatro oyunlarında yer alan Didem, Amatör tiyatro topluluklarının yanı sıra belediye tiyatroları ve dans toplulukları olmak üzere Ankara Kıbrıs ve İstanbuldaki çeşitli oyunlar ve etkinliklerde aktif olarak rol almaya devam etmektedir. Şu an da İstanbul Maltepe üniversitesi psikoloji […]


Current track

Title

Artist

Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal internet radyosu

Background