TERCİH REHBERİ

Scheduled on

Tagged as:
TERCİH REHBERİNİZ RADYO GEDİK’TE

 

Gençler puanlarını aldı, aileler heyecanlı.

Radyo Gedik üniversite tercih haftası boyunca her gün saat 15:00-16:00 arasında rehber öğretmenleri, eğitim danışmanlarını ağırlıyor. Nasıl üniversite seçmeliyiz, puanımız hangi bölümlere yetiyor, meslek seçiminde önemli kriterler neler, eğitim öğretimde en iyisini nasıl seçeriz  gibi sorulara yanıt arıyor. Gençlere ve ailelerine üniversite tercihlerinde yardım ediyor.

Canlı yayınlanacak Tercih Rehberi’ne öğrenciler, 0212 261 16 18 nolu telefonla ya da 0535 018 72 66 nolu whatsapp hattına mesajla ulaşıp sorularını uzmanlara sorabilecekler. 22-26 Temmuz’da her gün 15:00-16:00 arasında yayınlanacak TERCİH REHBERİ’ni kaçırmayın.

 


Read more

Podcast of previous episodes


TERCİH REHBERİ crew

Mimar Sinan Üniversite Mimarlık Fakültesi’nde lisans, Marmara Üniversitesi iletişim Fakültesi’nde yüksek lisans yaptı. Londra’da London School of Journalism’de serbest gazetecilik alanında eğitim aldı. Gazeteciliğe 1997 yılında Sabah Dergi Grubu 1 Numara Yayıncılık’ta başladı. Sabah Gazetesi’nde ekonomi muhabirliği yaptı. Posta ve Hürriyet gazetelerinde çeşitli yazıları yer aldı. 2002-2010 yılları arasında Capital Dergisi’nde muhabir, editor ve son […]


Current track

Title

Artist

Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal internet radyosu

Background