Sanat ve Antika Fuarı 2’nci Kez Sanatseverlerle

Written by on 4 Kasım 2021

İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda gerçekleştirilecek Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı, yerli ve yabancı birçok sanatçıyı ve eseri tek çatı altında topluyor. 4-7 Kasım arasında düzenlenecek etkinlikte antika eserlerden NFT koleksiyonlarına birçok eser sanatseverlerle buluşacak

Bu sene ikincisi düzenlenen Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı, çağdaş sanat galerilerini, sanatçıları, antikacıları, koleksiyoner ve sanatseverleri bir arada toplamayı hedefliyor. Organizasyonda antika ve NFT eserler bir arada incelenebilecek. Fuar, 4-5-6 Kasım’da 10.00’dan 20.00’ye kadar 7 Kasım’da ise 10.00’dam 18.00’e kadar Harbiye’de yer alan İstanbul Kongre Merkezi’nde ziyarete açık olacak. Öğrencilerin kimlik kartlarını göstererek indirimli ziyaret edebileceği festivalin tam biletleri 75 lira.

Fuar süresinde paneller ve konuşmalar da sanatseverleri bekliyor. 4 Kasım saat 19.00’da Kerem Görsev bir konser verecek. 5 Kasım Cuma günü 15.00-16.15 saatleri arasında Türkiye’de İçmimarlık Tarihi ve Modern İç Mekanlar Mirası konulu panelde Türkiye’de iz bırakmış mimari eserler ele alınacak. 16.15-17.00 saatleri arasında İçmimarlık Mesleği ve Türkiye’deki Tarihi/Önemi başlıklı panel içmimarlık mesleğinin ayrıntıları ziyaretçilerle paylaşılacak.


Continue reading

Current track

Title

Artist

Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal internet radyosu

Background