GÜLAY GÜNER’LE FİNANS

Scheduled on

ÇARŞAMBA 16:00 17:00

GÜLAY GÜNER'LE FİNANS

Tagged as:
Ekonomi ve finans dünyasının dilini çözmeye, ailenizin ya da işletmenizin bütçesini yönetmeye, yatırım ve borçlarınızı doğru yönlendirmeye, banka ve finans kurumlarıyla doğru iletişim kurmaya ne dersiniz?

Gülay Güner, bilgi ve deneyimlerinden damittigi bilgilerle, kısa ve anlaşılır bir dille bu fırsatı ayağınıza getiriyor. Her hafta değişik konularda sizi bilgilendirerek, sihirli dokunuşuyla hayatınızda fark yaratmaya gönüllü.
Gülay Güner’le finans her Çarşamba saat 16:00’da Radyo Gedik’te


Read more

GÜLAY GÜNER’LE FİNANS crew

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi lisans eğitimi sonrası, 1991 yılında Türkiye Öğretmenler Bankası T.A.Ş.’de iş hayatına atıldım. Sırasıyla Halkbank , Yapı Kredi Leasing, Tekstil Faktoring, Toprak Leasing/Faktoring, Toprakbank, Deniz Leasing/Deniz Faktoring sonrası 2004 de Yatırım Leasing/Strateji Faktoring şirketlerinin kuruluşunda yeraldım, son olarak üstlenmiş olduğum Yatırım Leasing YKB ve Genel müdürlük TE Sigorta Brokerlık YKB’ndan  ayrıldım. Finansal Kurumlar Birliği’nin kuruluşu adına ekip çalışmalarında yer almanın dışında üç  buçuk sene birliğin seçimle gelinen yönetim kurulu görevini de sürdürdüm. 1997 – 1998 yılları arasında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Master Programını tamamladım. Kendimi her alanda yetiştirmeye kararlıydım. 2015 – 2017 yılları arasında Anadolu Üniversitesi Adalet Yüksek Okulu’nu bitirdim. Müsait bir zamanımda hukuk eğitimimi de tamamlamayı arzu etmekteyim. 2018 yılından bu yana da İstanbul Üni.’nde çok meraklı olduğum Tarih bölümüne devam ediyorum. İstanbul Modern ve Buart Sanat Atölyesi’nde de Sanat Tarihi ve Sanat Tarihi Felsefesi eğitimleri aldım.


Current track

Title

Artist

Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal internet radyosu

Background